Coaches: Jeroen Dieperink en Paul Snijders

Op de kalender: 
– 11 en 12 september: ECA Cup in St. Omer, Frankrijk. Verslag: www.kanopolo.nl/succes-op-eca-cup/
– 4-10 oktober: EK in Catania, Italië. 

Selectie:

  1. Bart van Es
    Speler Michiel de Ruyter, Uithoorn
  2. Mats Pel
    Speler WSF Liblar, Duitsland
    Landskampioen 2016 en 2017 met AKV Odysseus
    Landskampioen 2020 met WSF Liblar
  3. Stivo Högerle
    Spelers Viking Venlo
    Landskampioen 2018
  4. Dylan Tough
    Speler AKV Odysseus, Alkmaar
    Landskampioen 2016 en 2017
  5. Remko van Vliet
    Speler AKV Odysseus, Alkmaar
    Landskampioen 2016 en 2017
  6. Tjerk Webbers
    Speler Rijnland, Leiderdorp
    Landskampioen 2019
  7. Jochem Högerle
    Speler Viking Venlo
    Landskampioen 2018
  8. Jouke Sjollema
    Speler GKV, Groningen
    Wereldkampioen 2012
    Landskampioen 2013, 2014 en 2015
  9. Alain Zwinkels
    Speler Viking Venlo
    Landskampioen 2018

Volg Oranje op facebook:  https://www.facebook.com/OranjeKanopolo/

 

Overzicht historische prestaties Oranje

Gouden medaille
– Wereldkampioenschap 2004 in Japan, 2008 in Canada en 2012 in Polen
– Europees Kampioenschap 2003 in Ierland en 2007 in Frankrijk
– World Games: 2005 in Duitsland

Zilveren medaille
– Wereldkampioenschap 2000 in Brazilië en 2002 in Duitsland
– World Games 2009 in Taiwan

Bronzen medaille
– Wereldkampioenschap 2006 in Nederland
– Europees Kampioenschap 1995 in Italie, 2001 in Polen en 2005 in Spanje

Jouke Sjollema in actie
Tjerk Webbers tegen Polen
Gent International Tournament
Jouke Sjollema tegen Polen
Gent International Tournament
Mats Pel tegen het Franse Acigne
Gent International Tournament

Remko de Vries
Gent International Tournament
Jochem Hogerle
Gent International Tournament
Dylan Tough
Gent International Tournament
Overleg in de rust van een wedstrijd
Coaches Jeroen Dieperink (in het zwart) en Paul Snijders (in het blauw) op de kant
Gent International Tournament

Foto’s door Hans Janssen / www.canoepolo-tournaments.eu